Haminan Veden maastojuoksucup 2018, 2. osakilpailu

Haminan Veden maastojuoksucup
Neuvoton 24.4.2018 106 urheilijaa
Tytöt 5v, synt. 2013 250m
1. Aino Suntio 1,06
2. Sofia Tilli 1,12
3. Nuppu Nousiainen 1,21
4. Linnea Kaaro 1,31
5. Martta Venäläinen 1,33
6. Noora Kyllönen 1,44
Tytöt 6v, synt. 2012 250m
1. Peppi Somervuori 1,01
2. Ronja Kaitainen 1,04
3. Lise Hellberg 1,05
4. Minea Vainio 1,09
5. Viivi Kuoppala 1,12
6. Nella Teittinen 1,13
7. Siru Kouki 1,13
8. Salla Riivari 1,19
9. Ellen Tyni 1,21
Tytöt 7v synt. 2011 600m
1. Ada Puhakka 2,44
2. Jade hellberg 2,45
3. Neela Nousiainen 2,5
4. Jenna Kaaria 2,59
5. Selma Weckman 3,23
6. Hilla Pihlaja 3,38
7. Emilia Tilli 4
Tytöt 8v synt. 2010 600m
1. Emilia Muukka 2,5
2. Katariina Tasa 2,56
3. Veera Tyni 3,28
Tytöt 9v synt. 2009 600m
1. Aava Hytti 2,38
2. Celina Hellberg 2,4
3. Lotta Aalto 2,47
4. Karoliina Vapalahti 2,49
5. Nea Nurmela 2,5
6. Tii Huttunen 2,54
7. Sofia Laitinen 3,17
8. Venla Weckman 3,26
9. Rosa Koho 4,17
10. Maija Miettinen 5,04
Tytöt 10v synt. 2008 1200m
1. Maria Tasa 5,26
2.Anni Pärtty 5,27
3. Pinja Pasi 6,34
Tytöt 11v synt 2007 1200m
1. Neea Lanki 5,46
2. Emmi Oleander 6,19
Tytöt 12v synt. 2006 1200m
1. Pihla Suntio 6,31
Tytöt 13v synt. 2005 1800m
1. Annika Haikka 8,23
Tytöt 14v synt 2004 1800m
1. Aino Hämäläinen 8,26
2. Maria Suntio 8,58
Tytöt 15v synt. 2003 1800m
1. Helmi Tähtinen 8,38
2. Venla Roimola 8,5
3. Elina Tukmatsova 10,4
Pojat 5v synt 2013 250m
1. Jaakko Kaaria 1,11
2. Emil Puhakka 1,16
3. Hugo Immonen 1,17
4. Topi Vuorinen 1,29
5. Emil Vainio 1,36
6. Tuukka Hovi 1,37
7. Erno Koskiaho 2,04
8. Markus Teittinen 2,07
9. Lassi Miettinen 2,19
10. Leo Riivari 2,4
Pojat 6v synt. 2012 250m
1. Emil Niemi 1,04
2. Matias Miettinen 1,09
3. Jaakko Tuunainen 1,1
4. Onni Raasu 1,12
5. Filipp Sinelnikov 1,12
6. Onni Blixt 1,13
7. Oiva Kallio 1,13
8. Niko Kyllönen 1,15
9. Jere Nopanen 1,27
Pojat 7v synt. 2011 600m
1. Santtu Marttila 2,53
2. Niko Jaakkola 2,55
3. Onni Oleander 3,1
4. Eevert Immonen 3,22
5. Tito Muuri 3,29
Pojat 8v synt. 2010 600m
1. Niko Hallikainen 2,37
2. Tomas Kiri 2,4
3. Samu Piispa 2,42
4. Eeli Kallio 2,42
5. Robert Sinelnikov 2,49
6. Eino Sipari 2,59
7. Vili Kouki 2,59
8. Miika Lanki 3,12
9. Jaakko Venäläinen 3,17
10. Antto Luoma 3,18
Pojat 9v synt. 2009 600m
1. Jaakko Kauppinen 2,29
2. Rasmus Kaitainen 2,3
3. Veeti Mansikkamäki 2,3
4. Viljami Hyvönen 2,33
5. Sampo Pihlaja 2,4
6. Patrik Somervuori 2,43
7. Leevi Järvinen 3,06
8. Julius Virta 3,08
9. Vilho Immonen 3,08
Pojat 10v synt. 2008 1200m
1. Niklas Hirvilahti 5,25
2. Antti Räsänen 5,34
3. Anton Vainio 5,4
4. Sisu Tyni 5,58
5. Elmeri Muukka 6,1
6. Väinö Jokela 6,15
Pojat 11v synt. 2007 1200m
1. Veikka Porkka 5,22
2. Panu Piispa 2,26
3. Otso Halttunen 6,17
Pojat 12v synt. 2006 1200m
1. Lassi Pärtty 5,19
2. Joona Hirvilahti 5,28
3. Eemeli Hyvönen 5,3
Pojat 13v synt. 2005 1800m
1. Toni Kalmari 8,28
2. Johannes Kauppinen 8,29
Pojat 14v synt. 2004 1800m
1. Luka Mattila 8,14
2. Juho Suni 8,45