Yleisurheilu Yhteystiedot

Toimihenkilöt vuonna 2020

Nina Tasa, puheenjohtaja
nina.tasa@pp2.inet.fi
050 370 5458

Anniina Koso, kilpailusihteeri
anniina.koso@gmail.com
040 415 2466

Päivi Pasi, sihteeri
paiviehola@gmail.com
040 164 8621

Laura Pellinen, talousvastaava
laura.mariitta@hotmail.com
050 527 6995

Satu Lanki, nuorisotoimikunnan pj.
satu.lanki@gmail.com
050 536 3452

Henna Ström-Kallio, kahviotoimikunnan pj.
henna.strom-kallio@ekami.fi
040 739 8511

Erika Alho, asuvastaava
erika.alho1@gmail.com
044 045 8082

Jouni Kuokka
jouni.kuokka1@gmail.com
040 565 0083

Sami Mässeli
sami.masseli@hamina.fi
040 555 9592

Heidi Pakkanen
heidimpakkanen@gmail.com
050 535 3915

Heidi Roti
heidi.roti@gmail.com
044 350 4090

Jaoston ulkopuolinen jäsen

Juha Heikkilä, juhakalevi.heikkila@pp.inet.fi , 040 824 5652
Kymenlaakson Yleisurheilun Kunniakierrospäällikkö
Jaoston Kunniakierrospäällikkö
Hamina -puolimaraton kilpailunjohtaja